IT služby a riešenia

ERP systémy

V dnešnej dobe je nutné efektívne riadiť firemné procesy pomocou informačných systémov. Riadenie procesov, koordinácia tímov, firemná komunikácia, fakturácie, projektový a časový management či správa kontaktov si vyžadujú robustnú a flexibilnú platformu. My vám ponúkame cloudové riešenie overené miliónmi používateľov po celom svete založené na technológií Google Apps.

Po nasadení riešenia od Konio Systems sa výrazne zlepšili procesy i spôsob komunikácie v našej organizácií. Veľmi si chválime spoluprácu a vypracovanie webu na mieru presne podľa našich požiadaviek a predstáv. Taktiež nám pomohla technická implementácia Google Apps, vďaka čomu sme si následne nastavili procesy pre zefektívnenie komunikácie medzi študentami i pedagógmi.

Bronislava Jakubíková, vedúca katedry MKD ŽU

Google Apps

Bezpečnosť, dostupnosť a flexibilita. To sú tri hlavné vlastnosti riešení postavených na platforme od Google. My vieme túto platformu prispôsobiť presne pre vaše potreby. Platíte len za to, čo naozaj použijete, pretože výsledný mesačný paušál sa odvíja od počtu používateľov.

Stabilnú technickú prevádzku zabezpečuje špičkový tím profesionálov a najmodernejšia technológia. Odpadávajú vám tak vysoké počiatočné investície na budovanie a správu vlastnej infraštruktúry. Napriek tomu dáta vlastníte Vy a len Vy máte k ním prústup. Zároveň je riešenie dostupné pre všetky zariadenia.