IT služby a riešenia

Firemná prezentácia

Internet je v dnešnej dobe často prvým kontaktným miestom pre vašich klientov. Práve tu budú vyhľadávať informácie o vašej spoločnosti, jej produktoch a službách. Pre váš biznis je dôležité, aby ho internetová stránka prezentovala relevantným obsahom a bola atraktívna po vizuálnej stránke.

Relevantný obsah

Informácia podávaná prostredníctvom prezentácie by mala byť stručná a výstižná. Vtedy je pre adresáta zapamätateľná a udržuje ho v stave pozornosti. Aby ste vaše informácie podali tou správnou formou, ponúkame vám naše skúsenosti v oblasti tvorby obsahu, či už písaním textov (copywriting), prípravou fotografických materiálov a videa, logickým usporiadaním štruktúry stránok alebo marketingovým poradenstvom.

Efektívna správa obsahu – CMS

Aby ste mohli jednoducho spravovať obsah vašich stránok, integrujeme v našich riešeniach systém pre správu obsahu (CMS – content management system). Umožňuje jednoduchým spôsobom aktualizovať obsah stránok, upraviť navigačnú štruktúru, pridávať dokumenty a média na stiahnutie či spravovať registrovaných používateľov. Len aktuálne informácie sú pre návštevníkov zaujímavé.

Vizuálny aspekt

Internetová prezentácia je súčasťou imidžu spoločnosti. Mala by byť dizajnovo zladená s ďalšími prezentačnými materiálmi, ako sú logá, vizitky či katalógy. Vaša stránka by mala byť pre návštevníkov atraktívna a súčasne zvýrazňovať identitu spoločnosti. Ponúkame vám naše grafické a dizajnérske skúsenosti pri budovaní vášho imidžu na internete.

Technológie

Je pre nás dôležité, aby sme riešili vaše problémy a šetrili váš čas a prostriedky. Preto sledujeme trendy vo svete informačných technológií a v našich riešeniach využívame moderný open source softvér. Je vyvíjaný širokou komunitou odborníkov a zároveň denne testovaný tisíckami používateľov na celom svete, vrátane veľkých spoločností ako Google, General Electric, Dell či MasterCard.